Forumoverzicht Bikemogelijkheden Toertochten 2010-2011 Noorderkempen en West-Brabant (NL)

2010-2011 Noorderkempen en West-Brabant (NL)

Een bangelijke tocht gereden? Of juist niet! De bevoorrading of bepijling die ondermaats was. Laat het je collega bikers weten!

Moderators: Reflex, Angelo., Test team


StrammerMax Avatar gebruiker
Mountainbiker

Berichten: 2463
Mijn bike: Minerva Starlite & Trek Fuel EX9 werd gestolen & Turner Flux & Lapièrre Zesty 514

ATB / Veldtoertochten 2010-2011 West-Brabant (NL) en Noorderkempen (B)

De in het rood geschreven datums zijn van vorig jaar en betreffen toertochten waarvan ik niet kan terugvinden of ze dit jaar nog georganiseerd worden!

Raadpleeg bij uw keuze best ook altijd http://www.mountainbike.be/kalender.php

05-09-10 Sint-Job-in-'t-Goor (B) BuSO Kristus Koning, Bethaniënlei 6 08.00-11.00 28/45
05-09-10 Lille (B) Feesttent Poeyelheide 07.30-10.30 25/45 Het Slijpend Wiel
12-09-10 Weelde (B) Sporthal 't Molenslop, Gemeentelaan, 8.00-11.00, 25/50 WTC Power-Bikers http://www.power-bikers.com
12-09-10 Oostmalle (B) Atheneum, Herentalsebaan 56 08.00-11.00 25/43/55 WTC Trappistenboys
16-09-10 Grobbendonk (B) Militair Domein, Bevrijdingsstraat 31 08.00-12.00 15/25/45 Sporten Tegen Kanker (op donderdag)
19-09-10 Diessen (NL), Sportpark de Alsie (RKDSV), 8.30-10.30, 25/40/60, WV Diessen http://www.wvdiessen.nl
19-09-10 Grobbendonk (B) Militair Domein, Bevrijdingsstraat 31 08.00-12.00 15/25/45 Sporten Tegen Kanker http://www.troontrappers.be
19-09-10 Westmalle (B) Sporthal Berckhovenstraat 07.30-10.30 25/40 Kempens Wielerverbond Turnhout
19-09-10 Tielen (B) Sporthal, Prijstraat 07.30-11.00 12/29/38/49 De Tielense Wielertoeristen http://www.tielensewt.tk
25-09-10 Dessel (B) Campinastrand, Zanddijk 62 09.30-14.30 25/35/45 MTB Free-Bikers
26-09-10 Kontich-Waarloos (B) Berkenhof, Ferdinand Maesstraat 7.30-10.30 33/48//55/70 OSW
26-09-10 Breda (NL) Clubhuis Wielervereniging Breda, Terheijdenseweg 520 08.00-11.30 25/45 WV Breda
**-**-10 (vorig jaar 27-09-09) Roosendaal (NL) Theehuis Visdonk, Dennescheerderdreef 11 08.30-10.30 25/45 wielervereniging De Kaaimannen http://www.kaaimannen.nl : de TT van De Kaaimannen wordt dit jaar niet georganiseerd omwille van de sluiting van Theehuis Visdonk; er wordt voor volgend jaar naar een alternatieve locatie gezocht! Update op 26/11/10: alternatieve startplaats gevonden, TT van De Kaaimannen op 23/01/2011!
26-09-10 Rijkevorsel (B) kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 08.00-10.30 15/25/42/52 Rijkevorselse WielerToeristen
26-09-10 Wiekevorst (B) Sporthal De Wimpel, Dalstraat 08.00-10.30 25/45/50/60 De Wiekers
02-10-10 Kasterlee (B) Feesttent Houtum 8:30-14:00, 28/38/45, Wielertoeristen Kasterlee
03-10-10 Chaam (NL) Ulicotenweg 48 08.00-11.00 25/45/65 http://www.mtbchaam.nl
03-10-10 Sint-Lenaarts (B) kantine FC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 15/28/35/45 WTC De Durvers
03-10-10 Essen (B) Brandweerkazerne, Heuvelplein 23, 08.00-11.00 25/45 MC Den Uil en Vriendenkring Brandweer Essen
03-10-10 Arendonk (B) FC Broekkant, Houwendijk 08.00-10.30 20/40 MTB Goe Bezig en FC Broekkant
03-10-10 Eersel (NL) Sporthal De Kraanvogel, Hoolstraat 34 08.00-10.00 35/55/75/100 Witrijttocht TWC De Contente http://www.contente.nl
09-10-10 Sint-Job-in-‘t-Goor (B) kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.30 15(kids)/25/45 Sint-Jobse Pedaalridders
10-10-10 Sprundel (NL) Café De Drie Zwaantjens, Sint-Jansstraat 68 08.00-10.00, 25/45 TC Sprundel
10-10-10 Ulicoten (NL) Sportpark de Bremer, Bernardusstraat 19, 08.00-10.30, 15/30/55 SVU/WVU De Haaibikers
10-10-10 Vosselaar (B) sporthal, Diepvenneke 43 07.30-10.30 15/26/45 WTC De Bokkespurters vzw
10-10-10 Loenhout-Terbeek (B) tent, baan Hoogstraten-Loenhout 08.00-11.00 26/40 FC Terbeek
10-10-10 Halle-Zoersel (B) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/30/45 Tripple Bikers MTB club
10-10-10 Schoten (B) Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-10.30 25/45 WTC Schoten vzw
16-10-10 Wechelderzande (B) kantine KFC De Vrede, Voetbalstraat 08.30-14.30 15/25/35/45 KFC De Vrede
16-10-10 Loenhout (B) Sportcomplex De Dorens 08.00-13.00 25/50 Buurtschap Visserij
16-10-10 Meerle (B) Parochiezaal, Gemeenteplein 1, 16.00-17.00 20 (speciaal voor de jeugd, kidstocht) De Pieretrappers vzw
17-10-10 Meerle (B) Parochiezaal, Gemeenteplein 1, 07.30-10.30 25/45 De Pieretrappers vzw
17-10-10 Bladel (NL) Grand Café Hotel De Tipmast 08.00-10.00 25/50/75 Kempische ATB Vereniging 26 inch http://www.atb26inch.nl
17-10-10 Wouwse Plantage (NL) Café De Reebok, Plantagebaan 211 08.30-10.00 30/45 RTC Zomerlust
17-10-10 Kapellen (B) Sporthal KTA, Pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen
17-10-10 Olen (B) Waterskiclub, Hoogbuul 53B 07.30-12.00 15/30/50 TAZ-bikers
17-10-10 Dessel (B) Witgoor Sportterreinen, Wouwerstraat 8.00-10.30 25/40 MDC De Campina http://www.mtbclubdecampina.be
17-10-10 Dongen (NL) De viersprong, Kanaalstraat 10 8.30-10.00 25/45/60 Kleppers Veldtoertocht TC De Kleppers http://www.tcdekleppers.nl
24-10-10 Wijnegem (B) Gemeentelijke Lagere School, Schoolstraat, hoek Kerkhofstraat 08.00-11.00 15/30/42 Wijnegem Bicycle Club http://www.wijnegembicycle.be
24-10-10 Zoersel (B) KFC Eendracht, Kievitheide 07.30-10.30 28/42 De Windklievers
24-10-10 Zundert (NL) @43, Café Stuivezand, Bredaseweg 43 08.00-10.30 25/40/50 WTC De Trappistentrappers
30-10-10 Merksplas (B) Gildelokaal, sportvelden Merksplas, Wijntuinstraat 08.30-14.00 17/26/32/42/50 Midweek Specials
31-10-10 Essen-Horendonk (B) Parochiecentrum Den Uil, Dreveneind 1 08.00-10.00 13/23/39 De Hoekse trappers
31-10-10 Hilvarenbeek (NL) Hispohal, J.F. Kennedylaan 1 08.30-10.00 25/45/60 Bikse Bos en Heidetocht RTC Hilvarenbeek http://www.rtch.nl
01-11-10 Weelde (B) kantine KSK Weelde, Baetenheide 08.30-10.30 18/30/50 WTC De rappe wielen
07-11-10 Terheijden (NL) Stalhouderij Zeggenzicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 28/35/43/50
07-11-10 Roosendaal (NL) Café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.30-10.00 25/45, Audax Klub Nederland home.wanadoo.nl/akn
07-11-10 Pulle-Zandhoven (B) Kantine FC Pulle, Torenstraat 08.00-10.30 16/29/39/47 Zachtjes Aan Viersel
07-11-10 Hoogstraten (B) Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.30 20/30/40/50/60 Aardbeientocht KVC De lustige wielrijders
11-11-10 Oostmalle (B) CC De Notelaar, Lierselei 8 08.00-12.00 18/28/40 WTC De Tornadospurters
13-11-10 Bazel (B) Sporthal De Dulpop, Beekdam 2 09.00-14.00 15/30/45 MTB Bikefun Bazel
14-11-10 Ossendrecht (NL) De Drieschaar, De Ploeg 11 08.30-10.30 23/44/55 Mountainbike Ossendrecht
14-11-10 Luijksgestel (NL) De Drie Linden, Rijt 1 08.00-10.00 25/45 TWC De Grensrijders http://www.twcdegrensrijders.nl
14-11-10 Alphen (NL) Café Welkom, Stationstraat 57 08.00-10.30 25/45 WTV Alphen http://www.wtvalphen.nl
14-11-10 Burcht (B) De Wallen, Heirbaan 78 08.30-10.30 26/52 http://www.rondevanhetwaasland.be
14-11-10 Geel (B) Lissenvijver 10 08.00-10.30 25/35/45 http://www.powerman.be
14-11-10 Brecht (B) sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 18/25/40 Sunshine trappers
20-11-10 en 21-11-10 Mol (B) Sunparks Kempense Meren, Postelsesteenweg 100 8.30-13.00 30/50/70 Sunparks Mountainbike Weekend
21-11-10 Reusel (NL) Café De Klok, Turnhoutseweg 32 09.00-10.00 25/35/45 RWC Reusel http://www.rwcreusel.nl
21-11-09 Lichtaart (B) 09.30-14.00 20/40
21-11-10 Brecht (B) camping De Groene Linden, Schotensteenweg 64 07.30-10.30 25/45 WAC Team Hoboken vzw
21-11-10 Kalmthout (B) GITOK, Kapellensteenweg 112 08.00-10.30 25/47 Stephan Aerts Classic Antwerp ATB team / Scouts Heide
21-11-10 Zoersel (B) Sint-Elisabethschool, Zandstraat 39 08.00-10.30 15/30/45 KWB Zoersel Fingo Classic http://www.kwbzoersel.be
21-11-10 Halsteren (NL) Tenniscentrum De Melanen, Langstraat 5a 08.00-10.30 25/50 Roparunteam De Brabantse Wal
21-11-10 Galder (NL) Café Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-11.00 25/40 Sporting Oekel / FC Kees van Boxel
27-11-10 Sint-Job-in-‘t-Goor (B) Kantine Stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.30 15/25/45 KFCMTB Sint-Job
28-11-10 Woensdrecht (NL) Café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 25/45 ATB team Sirocco
28-11-10 Prinsenbeek (NL) Sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.45-10.00 28/45 RTC Prinsenbeek http://www.rtcprinsenbeek.nl
28-11-10 Haasdonk (B) Ropstraat 08.30-10.30 30/51 http://www.rondevanhetwaasland.be
28-11-10 Zandhoven (B) petanquelokaal De Lindepet, Veldstraat 08.00-10.30 16/33/40 WTC Rap Terug http://users.telenet.be/wtcrapterug/
28-11-10 Nieuwmoer (B) FC Nieuwmoer, Essensteenweg 67 08.30-10.30 30/45 WTC Den Engel
28-11-10 Arendonk (B) 08.30-10.30 25/45 Veldtoertocht Postelboershof WWT
05-12-10 Calfven (NL) De Luchtballon, Trambaan 58 08.00-11.00 25/45 RSC De Zuidwesthoek
05-12-10 Rucphen (NL) Sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.00 25/45 Giel Lambregtstocht FC Brabantia
05-12-10 Brecht (B) garage Felix, Heiken 66 08.00-11.00 15/30 en 08.00-10.00 45/60 Rondom Brecht WTC De Stoempers http://www.stoempers.be
12-12-10 Schoten (B) Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 08.00-10.30 25/45 WTC De Trappers
12-12-10 Essen (B) Heuvelhal, Kapelstraat 7 08.30-10.30 15/25/45 WTC De Pomp
12-12-10 Beerse (B) Kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/46 Wielerclub Beerse
12-12-10 Wouw (NL), Café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30 - 10.00, 20/37/48/60, RTC De Molenrijders http://www.de-molenrijders.nl
12-12-10 Budel (NL) Sporthal De Schulp, Sportlaan 1 08.30-10.00 25/32/42 Rondje Cranendonck TWC De Zwoegers http://www.dezwoegers.tk
12-12-10 Ulicoten (NL) De Steppe, Baarleseweg 1 08.30-10.00 25/45 WV Tourmalet
17-12-10 Stabroek (B) Café De Papegaai, Dorpsstraat 32 19.00-20.30 4e Bike Nightride Café De Papegaai Bike Team http://www.cracra.be
19-12-10 Oosterhout (NL) Clubhuis DJR Bredaseweg 119 25/45 Warande Veldtoertocht Toerclub De Jonge Renner http://www.dejongerenner.nl
19-12-10 Ossendrecht (NL) De Blauwe Pauw, Volksabdij OLV Ter Duinen, Onze Lieve Vrouw ter Duinenlaan 199 08.00-10.30 25/40 WTC Woensdrecht
19-12-10 Sint-Jozef-Rijkevorsel (B) Sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 17/31/43 Gammelse Wielervrienden http://www.degammelsewielervrienden.be
26-12-10 Poppel (B) Kantine FC Poppel, Steenweg op Baarle, 08.00-10.30, 30/45 FC Poppel
26-12-10 Poederlee (B) 08.00-10.30 25/45 De Heggestoempers http://www.heggestoempers.be
26-12-10 Westmalle (B) Sporthal, Berckhovenstraat 23 08.30-11.00 15/25/45 KWB fietsclub Westmalle
26-12-10 Essen (B) Garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 25/43 Pek & Slik
31-12-10 Beerse (B) Kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.30-11.00 18/25/35/45 Beerse Wielertoeristen http://www.wtbeerse.be
31-12-10 Retie (B) CC Den Dries, Kerkhofstraat 08.30-11.00 24/38/43 De Blauwtrappers
31-12-10 Sint-Job-in-'t-Goor (B) Camping De Groene Linden, Schotensteenweg 64 08.30-11.00 12/27/37/45 WTC Sas 4
02-01-11 Luijksgestel (NL) De Drie Linden, Rijt 1 08.00-10.00 25/45 TWC De Grensrijders http://www.twcdegrensrijders.nl
02-01-11 Meerhout (B) Kattenstadion, Sportlaan 1 07.30-10.30 25/35/45 Geelse Wielertoeristen
02-01-11 Huijbergen (NL) MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-10.30 25/45 Wielercomité Huijbergen / 9 uur bij de kerk http://www.wielercomite-huijbergen.nl
02-01-11 Wernhout (NL) Café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.30-10.00 25/40 RTC Zundert
02-01-11 Oostmalle (B) Sporthal Agora, Herentalsebaan 54 08.00-10.30 18/25/45 De Lustige Trappers Oostmalle
08-01-11 Schilde (B) De Wip, Kasteeldreef 08.00-12.30 13/34/46 wielerclub De Spildoren
09-01-11 Hoogstraten-Wortel (B) parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-10.30 15/25/45 WTC De Zwaantjes
09-01-11 Putte (NL) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/45 WTC De Spartaan
09-01-11 Axel (NL) Café Cambrinus, Markt 12 09.00-11.00 30/40/50 TC Axel
15-01-11 Kloetinge (NL) Kantine VV Kloetinge, Noordeinde 11 11.30-13.30 25/42 www.vvkloetinge.nl
16-01-11 Etten-Leur (NL) Café Hof van Holland - zaal Roeloffs, van Bergenplein 41 8.30-10.00 25/45 TWV De Turfrijders http://www.turfrijders.nl
16-01-11 Hoogerheide (NL) Manege Stevenshof, bedrijventerrein De Kooi 08.30-10.30 25/45/60 loopgroep 14 in ‘t uur
16-01-11 Goirle (NL) Wijkcentrum De Deel, Frankische Driehoek 3, 08.30-10.00, 35/45/60, Rabobank Veldtoertocht WTC de Hellen http://www.wtcdehellen.nl/
16-01-11 Halle-Zoersel (B) Sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius
23-01-11 Roosendaal (NL) Restaurant Catszand, 't Zand 10 08.30-10.30 30/45 wielervereniging De Kaaimannen http://www.kaaimannen.nl
23-01-11 Ulicoten (NL) De Steppe, Baarleseweg 1 08.30-10.00 25/45 WV Tourmalet
24-01-10 Meerle (B) Café en Afspanning de Posthoorn, Kerkstraat 6, 8:00-11:00, 17/30/40, Doordeposthoorn vzw
23-01-11 Wechelderzande (B) Kantine FC De Vrede, Voelbalstraat 08.00-10.30 22/33/42 MTB club Liever Bergaf
24-01-10 Brasschaat Maria-ter-Heide (B) kantine SOC Maria-ter-Heide, De Beelenlei 07.30-10.30 25/40 WTC Heidevrienden
30-01-11 Brasschaat (B) GIB, Door Verstraetelei 50 08.30-10.30 15/30/43 WTC 76 http://www.tc76.be
30-01-11 Turnhout (B) Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 07.30-10.00 27/45 WTC Onze Hoop vzw
30-01-11 Hoogerheide (NL) Sports & Pleasure, Sportlaan 2a 08.30-10.30 15/25/45 CS Sport Products Valuta Off Road Tour / Stichting Door Dik en Dun, Roparunteam Steenbergen www.dikendunroparun.nl
05-02-11 Balen (B) Keiheuvel, 17 Eskadrille Licht Vliegwezenlaan 14 (sic) 12.00-15.00 12/25/33/43 WTC De Spoortrekkers
06-02-11 Eersel (NL) Sporthal De Kraanvogel, Hoolstraat 34 08.30-10.30 25/40/55 Witrijttocht TWC De Contente http://www.contente.nl
06-02-11 Hoogstraten (B) Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 17/26/43 Hoogstraatse WielerToeristen vzw http://www.hwt.be
06-02-11 Dessel (B) A-terrein Dessel Sport, Lorzestraat 08.30-10.30 25/40 WTC Dessel
06-02-11 Kalmthout (B) Industriezone Bosduin, Keukens Vasco, Kwade wei 6 08.00-10.30 25/45 MTB De Bosduiners Gooreind
06-02-11 Oosterhout (NL) Kamphuis Ahoy, Pannehuisstraat 12, Alpe d'Huzes MTB-tour, 75 KM 8.00-10.00 u, 45 KM 9.00-10.30 u, 25 KM 9.00-11.00 u, € 4,00 kinderen, € 7,50 volwassen, http://www.teamoosterhout.nl voor info zie http://www.crossforthecrocus.nl/ (de opbrengst van de toer gaat naar Alpeduzes en dus ook de KWF Kankerbestrijding)
13-02-11 Turnhout (B) Sporthal KTA, Hertoginstraat 2, 08.00-10.00 15/25/40 KAWS http://www.fietsclub-kaws.be
13-02-11 Wuustwezel (B) School Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 27/43 School Berkenbeek
13-02-11 Bergen-Op-Zoom (NL) In den Kajuit, Boulevard Noord 6, 08.00-10.30 32/55/63/90 TC De Markies
20-02-11 Kalmthout-Achterbroek (B) Sporthal, Brasschaatsesteenweg 35 08.00-10.30 15/25/32/40 Landelijke Gilde Achterbroek/ WTC Achter d'Hei
20-02-11 Lichtaart (B) Sportcentrum Kasterlee, Molenstraat 12 08.00-10.30 25/36/48 MTB Team De Jachthoorn
20-02-11 Schilde (B) Voetbalkantine KFC Schilde, Rozenhoek 08.00-10.00 15/28/40 Blijf Jong Schilde http://users.telenet.be/blijfjongschilde
27-02-11 Oelegem (B) Lokaal ORKA, Schildesteenweg 10 08.00-10.30 20/30/38 Antwerp ATB team
27-02-11 Essen-Wildert (B) Café Volksvriend, St.-Jansstraat 84 08.00-10.30 16/28/42 WTC 't Pedalleke
27-02-10 Mol-Wezel (B) Tent Nyrstar, Kloosterplein 08.30-10.30 15/23/34/45/60/70 MTB Wezel
06-03-11 Kalmthout (B) Garage Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 08.00-10.30 30/45 Van Trier Classic De Heidestoempers / Bosduin wielerclub
18-03-11 Zandvliet (B) Taverne De Leeuw van Vlaanderen, Antwerpsebaan 413 20.00-21.30 20/30 2de nightride WTC Den Hoek wtcdenhoek@gmail.com
19-03-11 Bazel (B) Lamperstraat 19.00-21.00 20/35 2e Sint-Petrus Nightbiking
20-03-11 Bazel (B) Lamperstraat 08.00-10.30 18/35/55 2e Sint-Petrus
20-03-11 Essen (B) Garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 25/43 Pek & Slik (wegens eerdere afgelasting verplaatst)



Nightrides 2011: klik hier!

Afbeelding
De Papegaai Bike Team Stabroek
* Kevin_V wil held worden! (Duchenne Heroes) * Papegaaien rijden voor Juliette * Buienradar Antwerpen Woensdrecht

Winterkalender toertochten 2010-2011 West-Brabant (NL) en de Noorderkempen (B) * Kijk ook eens naar m’n eigen webstek: StrammerMax’s Papegaaienblog

Keer terug naar Toertochten