kraksontracks (c) : Garmin Database MTB tracks exchange
Plaats hier je GPS gerelateerde vragen en routes .
- nebraz
- Mountainbiker
- Berichten: 1797
- Lid geworden op: wo 01 jun 2005 01:13
- Rijdt met: Cannondale Rush Carbon Si 2
- Contacteer:
Kan je eventueel de waypoints doorsturen die je wel hebt. Ik ben van plan om alle routes die ik rij van een beginwaypoint,eindwaypoint en eventueel de bevoorradingen toe te voegen.ivo schreef: 90% van de tracks die ik ontvang hebben geen waypoints, het wordt dus een mager beestje.
Dit is idd wel een goeie oplossing. Ik zal mijn volgende routes zo voorzien.Nu misschien is het handiger (ik werk altijd zo) nooit een lus te maken maar bij de start/einde de lus te onderbreken. Dan heb je alleen een start waypoint nodig en je weet dan onmiddellijk in welke richting je moet rijden. Bovendien ook makkelijker voor de gps om te track backen (hij kan dan van bij het begin maar één richting uit.
Bovendien is het, bij het ontbreken van een waypoint, dan ook makkelijker om het begin/eindpunt te ontdekken (aan de onderbreking) en de rijrichting te reconstrueren aan de hand van de tijdlog van de trackpoints.Bij een gesloten lus is dat een heel gezoek omdat je dan zeer ver moet inzoomen en dat neemt tijd in beslag als je niet weet waar.
Daar zou ik mij ook niet mee bezig houden. Wissen die handel.Maar ja, dat hangt natuurlijk van de inzenders af. Als iedereen zijn 'huiswerk' maakt is het natuurlijk veel eenvoudiger.
Je kunt je gewoon niet voorstellen wat je allemaal binnenkrijgt. Dubbele tracks zijn nog het eenvoudigst maar om een track bestaande uit 5 losse stukken terug aan elkaar te breien als je er zelf niet bij was...
Voor een paar gaat dat nog maar om daar nu iedere avond mijn tijd in te steken ...
Wat ik zou veranderen is de manier waarop je nu werkt. Je krijgt misschien een overzicht van de overdekking van het mtb-netwerk in België maar dat is dan ook het enige voordeel.
Ik zou per provincie één database maken die ik dan nog eens onderverdeel route per route. Dan kan je in de tracknaam zelf de provincie weglaten. Als je dan uw route naar uw Gps overzet zie je de naam van de route en het aantal km. (met de provincie erbij zie je alleen de naam en provincie niet het aantal km.
Maar bon, k'zal dat hier thuis wel doen en als het af is stuur ik het bestand wel door.
Succes,
nebraz
- jerommeken
- Mountainbiker
- Berichten: 1227
- Lid geworden op: di 12 nov 2002 20:23
- Rijdt met: Electrified Scalpel
- Contacteer:
Bericht door jerommeken »
Pff, als 't maar dat isivo schreef:URL bijgewerkt 21/9/06
381 tracks met een totaal van 16.983 Km.
Nee serieus : hallo zeg ! dat is genoeg voor vele jaren ! Toch als je hier en daar nog een georganiseerde tocht meepakt.
- Rock Rider
- Mountainbiker
- Berichten: 2881
- Lid geworden op: do 14 jul 2005 18:42
- Rijdt met: Ritchey Swiss Cross
Bericht door Rock Rider »
Ik denk dat er hier nogal wat mensen die url doorgeven...
Mannen, uit respect voor het vele werk door de organisatoren van deze database, zou ik toch wel voorstellen om dat niet te doen... Anders moeten we nog gaan werken met een login....
Mannen, uit respect voor het vele werk door de organisatoren van deze database, zou ik toch wel voorstellen om dat niet te doen... Anders moeten we nog gaan werken met een login....
- Beny
- Mountainbiker
- Berichten: 3870
- Lid geworden op: za 15 mar 2003 21:31
- Rijdt met: 7x specialized/1x turner
in het ngi programma
kunt ge onder gps, onder de voorkeuren kiezen naar waar je wilt exporteren
indien rechtstreeks naar gps vink je aan wat nodig is
maar daar kun je ook naar gpx aanvinken
nadien kun je onder gps exporteer kiezen
en kun je een bestemming op je harde schijf kiezen
dan staat de file in een gpx bestand
kunt ge onder gps, onder de voorkeuren kiezen naar waar je wilt exporteren
indien rechtstreeks naar gps vink je aan wat nodig is
maar daar kun je ook naar gpx aanvinken
nadien kun je onder gps exporteer kiezen
en kun je een bestemming op je harde schijf kiezen
dan staat de file in een gpx bestand