Mijn broer en ik hebben beiden een etrex30 gekocht.
We maken onze ritjes op voorhand om die achteraf na te rijden.
Wanneer ik aan een kruispunt komt, krijg ik een biepje, zoemt hij in en krijg ik een pijl in welke richting we moeten.
Mij broer krijgt het biepje, maar verder niks, hij moet dus zelf uitzoeken waar naartoe.
We hebben de toestellen al naast elkaar gelegd en de instelling zijn just hetzelfde, maar toch doen de bakjes niet hetzelfde. Weet hier iemand raad mee?
Route narijden Etrex 30
Plaats hier je GPS gerelateerde vragen en routes .
- Bulls-Eye
- Mountainbiker
- Berichten: 299
- Lid geworden op: zo 07 mei 2006 11:09
- Rijdt met: Merida Matts Lite
Re: Route narijden Etrex 30
Zeker dat de instellingen het zelfde zijn, het zit soms in een klein detail, wordt er ingezoomd als je de afslag naderd ?
"Stel kaart in"
Bij het 4de item
"Geavanc. kaartinstellingen"
>>Tekkstf, zoom, enz...<<
Zo staat het bij mij en dit werkt hier.
"Stel kaart in"
Bij het 4de item
"Geavanc. kaartinstellingen"
>>Tekkstf, zoom, enz...<<
Zo staat het bij mij en dit werkt hier.
- bieste
- Mountainbiker
- Berichten: 613
- Lid geworden op: za 07 dec 2002 10:56
- Rijdt met: BULLS Coperhead 3 27.5"
Re: Route narijden Etrex 30
We hebben zowat alle instellingen overlopen en alles staat gelijk.
Enige waar het volgens mij zou kunnen foutlopen. Ik maak de route op in mapsource en verzend dit rechtstreeks naar m'n etrex.
Daarna sla ik de route op en zend ze door naar m'n broer. Ik weet dan niet of ze daar aanzien wordt als route of als track. Want bij tracks krijg je geen richting aanwijzingen toch?
Bieste
Enige waar het volgens mij zou kunnen foutlopen. Ik maak de route op in mapsource en verzend dit rechtstreeks naar m'n etrex.
Daarna sla ik de route op en zend ze door naar m'n broer. Ik weet dan niet of ze daar aanzien wordt als route of als track. Want bij tracks krijg je geen richting aanwijzingen toch?
Bieste
- Beny
- Mountainbiker
- Berichten: 3870
- Lid geworden op: za 15 mar 2003 21:31
- Rijdt met: 7x specialized/1x turner
Re: Route narijden Etrex 30
Altijd werken met tracks!!!!bieste schreef:We hebben zowat alle instellingen overlopen en alles staat gelijk.
Enige waar het volgens mij zou kunnen foutlopen. Ik maak de route op in mapsource en verzend dit rechtstreeks naar m'n etrex.
Daarna sla ik de route op en zend ze door naar m'n broer. Ik weet dan niet of ze daar aanzien wordt als route of als track. Want bij tracks krijg je geen richting aanwijzingen toch?
Bieste
Als je een route doorstuurt naar iemand anders stuur je eigenlijk alleen maar de minstens 2 punten door (start en einde, kunnen waypoints zijn) en eventueel tussenpunten (via punten)
Als iemand anders dat opent (MS, BC, GPS, ...) wordt deze opnieuw berekent aan de hand de kaart daarop aanwezig en actief (trouwens zorgen dat er maar max 1 actief staan), aan de hand van de routevoorkeuren daarop actief en een berekening volgens de software daarop aanwezig