Koers wordt niet getoond op kaart
Plaats hier je GPS gerelateerde vragen en routes .
- Leto
- Mountainbiker
- Berichten: 289
- Lid geworden op: di 01 mar 2005 21:02
- Rijdt met: Speci Epic Pro & Speci Roubaix SL4
Koers wordt niet getoond op kaart
Ik rijd al enkele jaren "koersen" via mijn Garmin gps. Ik zoek /open de opgeslagen koers op, ga naar de instellingen en duid aan dat ik de koers altijd wil zien. Dan verlaat ik dat menu en start ik mijn rit. Ik zet de kaart op en zie dan mijn koers verschijnen. Deze ochtend echter niet Alle instellingen stonden goed en toch zag ik mijn route niet verschijnen op mijn kaart tijdens mijn rit.. Heeft er iemand een idee wat hiervan de reden kan zijn? Thx
- Leto
- Mountainbiker
- Berichten: 289
- Lid geworden op: di 01 mar 2005 21:02
- Rijdt met: Speci Epic Pro & Speci Roubaix SL4
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
Het was een rit die ik gisteren had geupload via Basecamp.kenny schreef:Was het een nieuwe rit of 1 die je al staan had?
Achteraf laat ik trouwens steeds de zichtbaarheid van de koers op "aan" staan. Zou het misschien kunnen dat er te veel op "aan" staan"? Zit er daar misschien een beperking op?
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
Toevallig dezelfde naam gebruikt? Je ziet de naam van track niet de naam van het GPX bestand. Dus als je 2x dezelfde naam gebruikt dan zou het kunnen verkeerd lopen...
- Leto
- Mountainbiker
- Berichten: 289
- Lid geworden op: di 01 mar 2005 21:02
- Rijdt met: Speci Epic Pro & Speci Roubaix SL4
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
Neen, ik had de gpx gedownload in Basecamp en heb het dan een andere naam gegeven bij het uploaden naar mijn GPS.RigolleM schreef:Toevallig dezelfde naam gebruikt? Je ziet de naam van track niet de naam van het GPX bestand. Dus als je 2x dezelfde naam gebruikt dan zou het kunnen verkeerd lopen...
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
Vrees dat er iets niet correct in het bestand zit...Leto schreef:Neen, ik had de gpx gedownload in Basecamp en heb het dan een andere naam gegeven bij het uploaden naar mijn GPS.RigolleM schreef:Toevallig dezelfde naam gebruikt? Je ziet de naam van track niet de naam van het GPX bestand. Dus als je 2x dezelfde naam gebruikt dan zou het kunnen verkeerd lopen...
Anders eens proberen met JaVaWa RTWtool, ontwikkeling en ondersteuning is weliwaar gestopt, maar je kan het nog altijd downloaden en installeren...
Uploaden naar Komoot, RwGPS, Strava,... om te zien of hij de track kan inladen is ook een mogelijkheid.
Heb je hem al gewoon onder Garmin folder gezet (de GPX)?
- Leto
- Mountainbiker
- Berichten: 289
- Lid geworden op: di 01 mar 2005 21:02
- Rijdt met: Speci Epic Pro & Speci Roubaix SL4
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
Bedankt voor het meedenken ... ik ga de file wissen en eens opnieuw uploaden...zondagochtend nogmaals testen. Mocht het opnieuw niet lukken, dan probeer ik bovenstaande eens en geef ik zeker feedback.RigolleM schreef:Vrees dat er iets niet correct in het bestand zit...Leto schreef:Neen, ik had de gpx gedownload in Basecamp en heb het dan een andere naam gegeven bij het uploaden naar mijn GPS.RigolleM schreef:Toevallig dezelfde naam gebruikt? Je ziet de naam van track niet de naam van het GPX bestand. Dus als je 2x dezelfde naam gebruikt dan zou het kunnen verkeerd lopen...
Anders eens proberen met JaVaWa RTWtool, ontwikkeling en ondersteuning is weliwaar gestopt, maar je kan het nog altijd downloaden en installeren...
Uploaden naar Komoot, RwGPS, Strava,... om te zien of hij de track kan inladen is ook een mogelijkheid.
Heb je hem al gewoon onder Garmin folder gezet (de GPX)?
- Leto
- Mountainbiker
- Berichten: 289
- Lid geworden op: di 01 mar 2005 21:02
- Rijdt met: Speci Epic Pro & Speci Roubaix SL4
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
Geen probleem gehad vanochtend. Rit onmiddellijk zichtbaar op de GPS... de bizarre wereld van Garmin...ofwel was ik wat beter wakker, kan ook Thx allemaal voor jullie reacties!
Re: Koers wordt niet getoond op kaart
ik heb een gelijkaardig probleem: een route aangemaakt op basis van een KML file, en daarna een vervolgroute manueel gemaakt in basecamp. deze morgen de route gereden, en opeens was de laatste track die ik manueel gemaakt had, niet meer zichtbaar. ik gebruik dezelfde techniek: saved courses > always display (zwart). bij het nakijken daarstraks op mijn edge was de track zichtbaar als ik uitzoomde tot 800m, zoom ik meer in verdwijnt de track gewoon ???