Download een kaart met België en Frankrijk samen.
Dusdanig dat je zeker bent dat je een kaart hebt van bij u thuis tot aan u bestemming met alle stukken ertussen.
Laad die kaart en zet alle andere kaarten af behalve de basiskaart.
In principe zou je dan u thuislocatie moeten kunnen zien en uitzoomen en naar uw vakantiebestemming gaan en terug inzoomen.
Hulp nodig met mijn 810
Plaats hier je GPS gerelateerde vragen en routes .
Re: Hulp nodig met mijn 810
Zo dus:PainSosis schreef: In principe zou je dan u thuislocatie moeten kunnen zien en uitzoomen en naar uw vakantiebestemming gaan en terug inzoomen.
Ik heb enkel de INTL Standard Basemap en OSM stukje kaart van Fréjus ingeschakeld.
Als je opstart krijg je dus bij GPS fix uw huidige locatie, bij geen GPS fix uw laatste locatie te zien.
Als je ingezoomd (bv 120m) bent krijg je dus hooguit een paar hoofdwegen te zien.
Daarna zoom je volledig uit tot 800km
Verplaats met je vinger naar het gedeelte van de kaart die je opgeladen hebt, in mijn geval was dit dus Fréjus (Cote d'Azur)
Daarna zoom je terug in tot 2 km en ik begon al wat detail te zien, en vanaf 200m hetgeen ik hierboven heb gepost.
Voila mijn Edge 800 vliegt terug onder het stof... doet nog dienst voor iets