blij dat mijn materiaal me niet in de steek liet!! na een slechte start toch nog 5de geworden, heb er veel zien sterven in de modder, zalig afzien!
vorig jaar duurde het ook lang voordat de uitslag er op stond...wachten dus
xc steenhuffel 06/11
Een marathon (waarvan je kan spreken eenmaal je boven de 60km gaat), een rit tegen de tijd of een wedstrijd is toch iets gans anders dan een doordeweekse toertocht. Daarom dit apart forumonderdeel...
- vliegende hollander
- Mountainbiker
- Berichten: 84
- Lid geworden op: ma 02 feb 2009 12:12
- Rijdt met: bmc team elite 2012, wilier oro puro
- morriske
- Mountainbiker
- Berichten: 262
- Lid geworden op: do 05 apr 2007 19:40
- Rijdt met: granville pulse
20ste Mountainbike Cross Country voor Wielertoeristen
Mtb Kampioenschap Groot-Londerzeel 2012-11-08
Mtb Gertrude – Steenhuffel
Zondag 4 november 2012
14.00 Dames :
1. Sabrina De Vos ( Zaventem) 30 min
2. Kirsten Proost ( Zwijndrecht)
3. Deborah Lyneel ( Steenhuffel )
14.40 Heren +40 j : 41 deelnemers
1. Tollenaere Wim ( opwijk ) 50 min
2. Janssens Mario ( beerse )
3. Borre Gert ( opwijk )
4. Roskam Dave ( st.amands )
5. Van Den Bossche Johan ( lebbeke )
6. Dezwarte Frank ( weerde )
7. Somers Leo ( vorselaar )
8. Van Esbroeck Sven ( buggenhout )
9. Verbeeck Steven ( mechelen )
10. Vrijders Chris ( buggenhout )
11. Spreutels Tom ( bertem )
12. Lion Pascal ( machelen )
13. De Backer Michel ( rijkevorsel )
14. Van Praet Thierry ( londerzeel ) kampioen groot-londerzeel 2012 !
15. Van Der Elst Steven ( wemmel )
16. Willockx Roel ( buggenhout )
17. Van Steen Sallie ( dendermonde )
18. Vande Voorde Kris ( buggenhout )
Op 1 ronde :
19. Dhaene Gunther ( merchtem )
20. Van Der Perre Chris ( beigem )
21. Mergan Marc ( merchtem )
22. Goutswilders Geert ( steenhuffel ) nr 1 Steenhuffel !
23. Beeckmans Guy ( roosdaal )
24. Bogaerts Bruno ( steenhuffel )
25. Spinnael Maurits ( kapelle o/d bos )
26. Docx Marc ( ranst )
27. Van De Winkel Lieven ( meise )
28. Sarens Patrick ( steenhuffel )
29. Van Niel Paul ( steenhuffel )
30. Nys Marc ( aarschot )
31. Sarens Jozef ( buggenhout )
32. Van Der Straeten Bart ( opwijk )
33. Geerts Kris ( kapelle o/d bos )
34. Grambergen Rudi ( ronse )
35. Zoete Fred ( londerzeel )
36. Gits Pieter ( opwijk )
37. Lemmens Antoine ( bertem )
38. Fisack Jos ( opwijk )
39. Huys Jan ( londerzeel )
40. Hendrickx Frank ( haacht )
pechvogel :
41. Van Der Kerken Wesley ( hallaar )
15.30 Heren 18-39 j : 69 deelnemers
1. Meys Kris ( Hamme ) 60 min
2. De Vries Ronny ( haacht )
3. De Vries Nick ( haacht )
4. Van Tolhuyzen Kris ( olen )
5. Van Gils Joost ( wuustwezel )
6. Luypaert Dieter ( buggenhout )
7. Van Kerckhoven Koen ( putte )
8. Roskam Andy ( ruisbroek )
9. Roman Dieter ( aalter )
10. Daelemans Ivan ( st.jozef londerzeel ) kampioen londerzeel 2012 !
11. Pauwels Ben ( lippelo )
12. Ooms Jelle ( itegem )
13. De Rooy Lennard ( grobbendonk )
14. Berghmans Karel ( aarschot )
15. Salens Michael ( meise )
16. Lemmens Christophe ( merchtem )
17. Willaerts Kristof ( opdorp )
18. Tuerlinckx Steve ( herselt )
19. Janssens Steven ( gijzegem )
20. Van Gijsegem Tommy ( lebbeke )
21. Teugels Werner ( puurs )
22. De Bock Yoni ( moerbeke )
23. Van Den Brande Roel ( st.jozef londerzeel )
24. Docx Wouter ( vremde )
25. Biesemans Gunther ( st.jozef londerzeel )
26. Meys Geert ( Hamme )
27. De Vos Kristof ( asse )
28. Michiels Robby ( nieuwenrode )
29. Annaert Bjorn ( steenhuffel ) nr 1 Steenhuffel !
30. De Bondt Kris ( puurs )
31. Vanrobaeys Nick ( ieper )
32. Slachmuylders Rocky ( buggenhout )
33. De Weirdt Cristophe ( buggenhout )
34. Van Der Haeghe Tim ( harelbeke )
35. Lijnneel Gert ( buggenhout )
36. De Keyser Kris ( steenhuffel )
37. De Bock Jelle ( moerbeke )
38. Van Den Brande Wim ( st.jozef londerzeel )
39. Ghysens Ken ( asse )
40. Mertens Johannes ( londerzeel )
41. Vrijders Nico ( opwijk )
42. Van Praet Kris ( st.jozef londerzeel )
43. Smeyers Erk ( st.niklaas )
44. Gallet Jan ( humbeek )
45. Hespe Bom ( kruishoutem )
46. Marien Stijn ( kapelle o/d bos )
47. Moerenhout Dennis ( heindonk )
48. Bockstaele Andy ( londerzeel )
49. Schelkens Matthias ( steenhuffel )
50. Boone Pascal ( steenhuffel )
51. Cnapelinckx Gunter ( buggenhout )
52. Goossens Maarten ( steenhuffel )
53. Van Eetvelde Ans ( buggenhout )
54. Salens Steve ( meise )
55. Pieters Yvan ( opdorp )
56. Plessers Maarten ( kontich )
57. De Schauwer Dimitri ( ninove )
58. Tamsyn Koen ( steenhuffel )
59. Vercammen David ( humbeek )
60. Van Hellemont Jonas ( humbeek )
61. De Bondt Gerrit ( londerzeel )
pechvogels :
62. Van Esbroeck Johan ( malderen )
63. Verhaegen Stijn ( kruishoutem )
64. Peeters Danny ( wevelgem )
65. Van Nieuwenhove Free ( buggenhout )
66. Verstraeten Kurt ( ronse )
67. Robberechts Roel ( peizegem )
68. Dubin Fred ( wolvertem )
69. Bertels Hans ( westerlo )
+ 21 kids !!!
aan alle deelnemers,
proficiat met jullie prestatie !
deelnemen is altijd gewonnen ..
en .. tot volgend jaar .. 3 november 2013
BELANGRIJK !!! VOLGEND JAAR BIKEWASH MET 3 KARCHERS !!!
Mtb Kampioenschap Groot-Londerzeel 2012-11-08
Mtb Gertrude – Steenhuffel
Zondag 4 november 2012
14.00 Dames :
1. Sabrina De Vos ( Zaventem) 30 min
2. Kirsten Proost ( Zwijndrecht)
3. Deborah Lyneel ( Steenhuffel )
14.40 Heren +40 j : 41 deelnemers
1. Tollenaere Wim ( opwijk ) 50 min
2. Janssens Mario ( beerse )
3. Borre Gert ( opwijk )
4. Roskam Dave ( st.amands )
5. Van Den Bossche Johan ( lebbeke )
6. Dezwarte Frank ( weerde )
7. Somers Leo ( vorselaar )
8. Van Esbroeck Sven ( buggenhout )
9. Verbeeck Steven ( mechelen )
10. Vrijders Chris ( buggenhout )
11. Spreutels Tom ( bertem )
12. Lion Pascal ( machelen )
13. De Backer Michel ( rijkevorsel )
14. Van Praet Thierry ( londerzeel ) kampioen groot-londerzeel 2012 !
15. Van Der Elst Steven ( wemmel )
16. Willockx Roel ( buggenhout )
17. Van Steen Sallie ( dendermonde )
18. Vande Voorde Kris ( buggenhout )
Op 1 ronde :
19. Dhaene Gunther ( merchtem )
20. Van Der Perre Chris ( beigem )
21. Mergan Marc ( merchtem )
22. Goutswilders Geert ( steenhuffel ) nr 1 Steenhuffel !
23. Beeckmans Guy ( roosdaal )
24. Bogaerts Bruno ( steenhuffel )
25. Spinnael Maurits ( kapelle o/d bos )
26. Docx Marc ( ranst )
27. Van De Winkel Lieven ( meise )
28. Sarens Patrick ( steenhuffel )
29. Van Niel Paul ( steenhuffel )
30. Nys Marc ( aarschot )
31. Sarens Jozef ( buggenhout )
32. Van Der Straeten Bart ( opwijk )
33. Geerts Kris ( kapelle o/d bos )
34. Grambergen Rudi ( ronse )
35. Zoete Fred ( londerzeel )
36. Gits Pieter ( opwijk )
37. Lemmens Antoine ( bertem )
38. Fisack Jos ( opwijk )
39. Huys Jan ( londerzeel )
40. Hendrickx Frank ( haacht )
pechvogel :
41. Van Der Kerken Wesley ( hallaar )
15.30 Heren 18-39 j : 69 deelnemers
1. Meys Kris ( Hamme ) 60 min
2. De Vries Ronny ( haacht )
3. De Vries Nick ( haacht )
4. Van Tolhuyzen Kris ( olen )
5. Van Gils Joost ( wuustwezel )
6. Luypaert Dieter ( buggenhout )
7. Van Kerckhoven Koen ( putte )
8. Roskam Andy ( ruisbroek )
9. Roman Dieter ( aalter )
10. Daelemans Ivan ( st.jozef londerzeel ) kampioen londerzeel 2012 !
11. Pauwels Ben ( lippelo )
12. Ooms Jelle ( itegem )
13. De Rooy Lennard ( grobbendonk )
14. Berghmans Karel ( aarschot )
15. Salens Michael ( meise )
16. Lemmens Christophe ( merchtem )
17. Willaerts Kristof ( opdorp )
18. Tuerlinckx Steve ( herselt )
19. Janssens Steven ( gijzegem )
20. Van Gijsegem Tommy ( lebbeke )
21. Teugels Werner ( puurs )
22. De Bock Yoni ( moerbeke )
23. Van Den Brande Roel ( st.jozef londerzeel )
24. Docx Wouter ( vremde )
25. Biesemans Gunther ( st.jozef londerzeel )
26. Meys Geert ( Hamme )
27. De Vos Kristof ( asse )
28. Michiels Robby ( nieuwenrode )
29. Annaert Bjorn ( steenhuffel ) nr 1 Steenhuffel !
30. De Bondt Kris ( puurs )
31. Vanrobaeys Nick ( ieper )
32. Slachmuylders Rocky ( buggenhout )
33. De Weirdt Cristophe ( buggenhout )
34. Van Der Haeghe Tim ( harelbeke )
35. Lijnneel Gert ( buggenhout )
36. De Keyser Kris ( steenhuffel )
37. De Bock Jelle ( moerbeke )
38. Van Den Brande Wim ( st.jozef londerzeel )
39. Ghysens Ken ( asse )
40. Mertens Johannes ( londerzeel )
41. Vrijders Nico ( opwijk )
42. Van Praet Kris ( st.jozef londerzeel )
43. Smeyers Erk ( st.niklaas )
44. Gallet Jan ( humbeek )
45. Hespe Bom ( kruishoutem )
46. Marien Stijn ( kapelle o/d bos )
47. Moerenhout Dennis ( heindonk )
48. Bockstaele Andy ( londerzeel )
49. Schelkens Matthias ( steenhuffel )
50. Boone Pascal ( steenhuffel )
51. Cnapelinckx Gunter ( buggenhout )
52. Goossens Maarten ( steenhuffel )
53. Van Eetvelde Ans ( buggenhout )
54. Salens Steve ( meise )
55. Pieters Yvan ( opdorp )
56. Plessers Maarten ( kontich )
57. De Schauwer Dimitri ( ninove )
58. Tamsyn Koen ( steenhuffel )
59. Vercammen David ( humbeek )
60. Van Hellemont Jonas ( humbeek )
61. De Bondt Gerrit ( londerzeel )
pechvogels :
62. Van Esbroeck Johan ( malderen )
63. Verhaegen Stijn ( kruishoutem )
64. Peeters Danny ( wevelgem )
65. Van Nieuwenhove Free ( buggenhout )
66. Verstraeten Kurt ( ronse )
67. Robberechts Roel ( peizegem )
68. Dubin Fred ( wolvertem )
69. Bertels Hans ( westerlo )
+ 21 kids !!!
aan alle deelnemers,
proficiat met jullie prestatie !
deelnemen is altijd gewonnen ..
en .. tot volgend jaar .. 3 november 2013
BELANGRIJK !!! VOLGEND JAAR BIKEWASH MET 3 KARCHERS !!!
- vliegende hollander
- Mountainbiker
- Berichten: 84
- Lid geworden op: ma 02 feb 2009 12:12
- Rijdt met: bmc team elite 2012, wilier oro puro