






Ook een dank-je-wel aan mijn compagnons Ben, Jerry en Jan en een grooooooote pluim aan de mensen van de organisatie.
Moderators: Reflex, Angelo., Test team
Bericht door fietsertjeAnn »
Bericht door De Wandelaars »
Bericht door dirty old man »
Die zandstrook is blijvend. Leuk stukje en regelmatig in mijn trainingsparcours.De Wandelaars schreef:N... Ik vraag me af of die zandstrook er altijd is of hebben ze die speciaal aangelegd of de grond omgefreest, in ieder geval knap en iets waar ik de volgende keer naar uit kijk, echt iets waar ik graag eens voluit ga... Groeten Danny
Bericht door geitenboer »
Ze moeten daar niet over zagen dat er veel tochten langs daar passeren, het is tenslotte de mooiste streek in de buurt. Dan moesten ze langs daar ook maar geen single tracks leggen he.Xfrank schreef:allemaal tof dat iedereen van de randgemeenten en ver daar buiten met hun tour naar waasmunster komt rijden... dit is de vijfde week op rij dat hier honderden bikers door de bossen scheuren.flaming_jakke schreef:De tocht was af ! Knap werk !! Leuk dat 't deze keer richting Waasmunster was ... nog van da![]()
![]()
Achteraf nog wat op de party rondgehangen, dit was opnieuw een voltreffer![]()
Volgend jaar opnieuw aanwezigIk vrees dat dit niet gaat blijven duren.
"trop is teveel en teveel is trop"
Bericht door geitenboer »
Mannen doe zo voort, jullie hebben de laatste 2 jaar weer leven gepompt in de nachttocht, alle lof gaat dan ook naar jullie inspanningendirty old man schreef:Bij deze bedankt Brigand bikers Zele alle deelnemers aan de Haloweentocht en hopelijk tot volgend jaar voor de volgende editie.
Ook een hartelijk dank aan alle medewerkers zonder wie deze tocht onmogelijk te organiseren zou zijn.
Bericht door geitenboer »
Wat de zandstrook betreft, zo zijn er daar nog wel enkele in de buurt maar ze hebben er de beste uitgehaaldDe Wandelaars schreef:Na enkele zware dagen wegens onze eigen eerste Halloween-avondtocht in Bonheiden met 3 man afgezakt naar Zele, de 3 kwartiertjes onderweg vielen goed mee omdat we nog veel na te praten hadden. Aan de grote groepen MTB'ers die we tegen kwamen toen we nog naar de start aan het rijden waren wisten we al dat deze tocht "iets" groter ging zijn dan onze 220 inschrijvingen. De knap versierde sporthal moet vele uren in beslag genomen hebben met heel veel mensen, later zal ook blijken dat op verschillende plaatsen langs het parcours veel tijd en energie is gestoken. De lus van 10 km maakte de tocht volledig af omdat daar de beste stukken in zaten. Ik vraag me af of die zandstrook er altijd is of hebben ze die speciaal aangelegd of de grond omgefreest, in ieder geval knap en iets waar ik de volgende keer naar uit kijk, echt iets waar ik graag eens voluit ga. In het laatste stuk moeten we ergens een pijl gemist hebben want we hebben een stuk 2 keer gedaan waardoor we 51 km op de teller hadden. Na een hamburger en enkele pintjes, ikke ice-tea tevreden terug naar huis en rond 12.30 uur ons beddeke in. Nog één ding, kan de organisatie 3 Duvels opsturen voor onze bandjes want die zijn we vergeten in te ruilen :) . Groeten Danny
Deze après is zo'n beetje de norm waar wij (den blok) ons aan proberen aan te spiegelen voor onze tocht binnen anderhalve week. Wij hebben geen sporthal ter beschikking, dus die ruimte zal er niet zijn. Maar er wordt toch ook voldoende werk gemaakt van decoratie en animatie om er iets speciaals van te maken. Als we het weer van dit weekend hebben, moet het ook daar tof worden.Wacko007 schreef:Die zandstrook is blijvend. Leuk stukje en regelmatig in mijn trainingsparcours.De Wandelaars schreef:N... Ik vraag me af of die zandstrook er altijd is of hebben ze die speciaal aangelegd of de grond omgefreest, in ieder geval knap en iets waar ik de volgende keer naar uit kijk, echt iets waar ik graag eens voluit ga... Groeten Danny
Ook van mij een dikke pluim voor de organisatie. Alles was er om volop van te kunnen genieten. Aangenaam verrast van den après! Is dit tegenwoordig ook van trend op andere nachttochten? bvb. Affligem binnenkort?
Dat was voor mij een heel geslaagde afsluiter. Ook omdat je je bandje on omruilen voor een Duvel! Mooi, mooi.
Greetz,
Julien.