Hallo,
Bij mijn nieuwe GPS werkt de functie "terug naar start" niet meer zoals op mijn vroegere Edge Explore.
Het maakt niet uit of het een geladen koers is of een startpositie die ik vrij bepaal door op de startknop te drukken op eender welke plaats. Telkens geeft ie "routeberekeningsfout"
Weet iemand wat hier de oorzaak van kan zijn, of nog beter, welke de juiste oplossing is?
Groetjes,
Bossi
Garmin 1030+ "terug naar start"
Plaats hier je GPS gerelateerde vragen en routes .
Re: Garmin 1030+ "terug naar start"
Kan te maken hebben met de kaarten op het toestel
https://support.garmin.com/nl-BE/?faq=7 ... mP0IF1usI9
https://support.garmin.com/nl-BE/?faq=7 ... mP0IF1usI9
Re: Garmin 1030+ "terug naar start"
Bedankt,
Dat kan ik al beter geloven dan het antwoord van Garmin -> Herstart het toestel eens
Nu nog op zoek naar een routable kaart voor Garmin.
Groetjes,
Bossi
Dat kan ik al beter geloven dan het antwoord van Garmin -> Herstart het toestel eens
Nu nog op zoek naar een routable kaart voor Garmin.
Groetjes,
Bossi
Re: Garmin 1030+ "terug naar start"
http://www.frikart.no/garmin/
Adres zoeken en meer
Nu hebben alle kaarten een adreszoekfunctie. U hoeft hiervoor geen kaarten meer via Mapsource te nemen. Autorouting is de laatste tijd ook verbeterd, maar is nog steeds niet 100% goed. Op lange afstanden werkt het slecht.
Er verschijnen voortdurend nieuwe details op de kaarten. Velen van jullie hebben het waarschijnlijk opgemerkt. Van nieuwe dingen die het afgelopen jaar zijn binnengekomen, kunnen we b.v. vermeld tunnels, klimmuren (buiten), gapahuk, noodschuur, zwemgedeelte, kampvuurplaats (niet per se goedgekeurd), jachthaven, picknickplaats/picknickbank, uitkijkpunt, klif, etc.
Het is verheugend om te zien dat veel mensen data aanleveren. OpenStreetMap heeft nu op veel plaatsen dekking, wat erg goed is. Sterker nog, beter dan commerciële spelers. Maar we hebben nog meer nodig. Vooral in de bergen en ver van de grote steden is het hier en daar erg dun. Een dikke merci aan iedereen die een bijdrage levert!
Adres zoeken en meer
Nu hebben alle kaarten een adreszoekfunctie. U hoeft hiervoor geen kaarten meer via Mapsource te nemen. Autorouting is de laatste tijd ook verbeterd, maar is nog steeds niet 100% goed. Op lange afstanden werkt het slecht.
Er verschijnen voortdurend nieuwe details op de kaarten. Velen van jullie hebben het waarschijnlijk opgemerkt. Van nieuwe dingen die het afgelopen jaar zijn binnengekomen, kunnen we b.v. vermeld tunnels, klimmuren (buiten), gapahuk, noodschuur, zwemgedeelte, kampvuurplaats (niet per se goedgekeurd), jachthaven, picknickplaats/picknickbank, uitkijkpunt, klif, etc.
Het is verheugend om te zien dat veel mensen data aanleveren. OpenStreetMap heeft nu op veel plaatsen dekking, wat erg goed is. Sterker nog, beter dan commerciële spelers. Maar we hebben nog meer nodig. Vooral in de bergen en ver van de grote steden is het hier en daar erg dun. Een dikke merci aan iedereen die een bijdrage levert!